Zuhal Topal Ali ve Naz Neden Ayrıldılar? Yine ayrılan çiftten izleyiciler bıktı

6 Mayıs 2017, 00:08

Star TV ekranlarının sevilen evlilik programının meşhur ikilisi Ali ve Naz yine ayrıldılar. Bir barışıp bir ayrılan çiftin bu defa neden ayrıldıkları ise izleyicileri bir hayli şaşırttı.

Evlilik programları bu sene oldukça rağbet gören yapımlar olarak gündeme geldi. Bu yapımlar arasında gelin ve damat adaylarını buluşturan Zuhal Topal’ın sunduğu Zuhal Topal’la adlı izdivaç programı ise Ali ve Naz çifti ile ekranlara damgayı vurdu. Locasında yer alan çiftin bir ayrılıp bir barışması artık izleyicilerin de sinirini getirdi. Herkesin tepkisini toplayan ve bir türlü kesin bir yola giremeyen ikilinin bu defa ayrılma nedenleri ise herkesi şaşırttı.

ALİ ŞANS VERDİ, NAZ DEĞERLENDİREMEDİ

Naz geçtiğimiz bölümlerde Ali’ye olan ilgisinin hala bitmediğini, onu başka adaylarla temas kurarken görmek istemediğini ve programdan ayrılacağını açıklamıştı. Bu sürecin sonrasında Ali onunla yeniden diyalog kurunca programda kalan Naz bir defa daha beraber olmanın avantajını değerlendiremedi. Ali’nin talebine rağmen onu dinlemeyerek tatile giden Naz’ı, Ali bu defa tamamen hayatından çıkardı. Daha önce de çok defa ayrılan ikilinin bu durumu karşısında seyirciler de bıktılar.

“Burada beni ilgilendiren ne var?”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.