Geet ,sendika başkanına tokat atar. Sendika başkanı Geet’den şikayetçi olur.Geet,sendika başkanının foyasını ortaya çıkarmaya çalışır.

Lucky,Jugnu’ya kızların başına bela olması için sendika başkanını gönderdiklerini söyler. Maan sendika başkanının ne kadar sıkıntılı biri olduğunu çok iyi bilir.Maan,Luck’yin konuşmalarından kızların başının dertte olduğunu fark eder. Geet’in hamlesine göre yardım edip etmeyecektir.Maan hemen kızların yanına gider ve girmeden önce kapıdan onları dinler. Maan,Geet’in iş bitiriciliğine ve kararlı duruşuna hayran olur. Dev kendisi yüzünden Nandini’nin başının belada olduğunu anlar. Luck’ye bunu anlatıp çözüm bulmak için plan yaparlar.

Lucky ve Dev kendi inşaatlarına işçi kılığında girip sendik başkanıyla konuşmaya çalışırlar. Bir nevi, sendika başkanının ağzını yoklarlar. Lucky ve Dev bu konuda başarısız olur. Geet,Nandini ve Pretto inşaat alanına gelmektedirler.  Geet ,sendika başkanının konuşmasına dayanamaz ve ona bir tokat atar. Sendika başkanı 10 bin kişilik grev başlatacağını söyleyerek onları tehdit eder. Sendika başkaı polislerle konağa gelir. Polis, Nandini ve Geet’in burada oturup oturmadığını sorar. Bir şekilde polisleri gönderirler ve plan yapmaya başlarlar.

Geet harika bir planla sendika başkanını alt etmeye çalışır. İşçiler,sendika başkanının asıl amacını anlar. Sendika başkanı iki tokat parası olarak 10.000.000 rupi ister. İşçiler sendika başkanına saldırır. Bu şekilde sendika başkanından kurtulmuş olurlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here