Walking Dead 9. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Sezona Bomba Gibi Girecek!

18 Ekim 2018, 15:04

Büyük ilgi ile beklenen The Walking Dead dizisi sezona bomba gibi girmeyi hedefliyor 9. sezona hazırlanan dizi'nin ne zaman başlayacağı merak konusu.

The Walking Deat dizisi’nin 9. sezonu merakla beklenmektedir. Bizim ülkemizde de büyük ilgi gören dizi , geçtiğimiz 8 sezonunda izleyiceleri ekrana bağlamıştı dolayısyla 9. sezonunda beklentide çok büyüktür. Dizinin oyuncu kadrosun da çok büyük değişiklilker yer almamakla beraber ufak tefek değişikliklerin olacağını açıkladır. Uzun soluklu olan The Walking Deat dizisi konusu itibarıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir ve bilim kurgu’yu seven seyircilerin özellikle takip ettiği, büyük heyecanla beklediği bir dizi olmuştur.

İlk olarak 31 Ekim 2010′ da yayımlanan bu dizi yayımlandığı yıldan itibaren IMDB ortalaması 8,5 tur. Müthiş bir başarı yakalan dizi sadece konusu ile değil müzikleri, oyuncuların kusursuz oynaması ve fragmanları gibi bir çok nedenlerden dolayıda beğeni toplamaktadır. The Walking Deat dizisi çizgi romanlarınından uyarlanan içeriği ile de seyircilerin beğenisini kazanmıştır.

Dizisi’nin bir diğer özelliği ise her kitleden seyicinin beğenisini toplamadır. Bizim ülkemizde ise The Walking Deat dizisi Foxcrime kanalın da alt yazılı olarak yayımlanmaktadır. Diziyi izleyen bütün seyirciler şiddetle izlenemesi gereken bir dizi olduğunu ve çok heyecanlı izlediklerini söylüyorlar. Yakın zaman da sezona bomba gibi girmeyi hedefleyen dizi henüz bir fragman ya da dizinin tam olarak hangi tarihte başlayacağı ile ilgili bir açıklama yapamadılar. Diziyi büyük bir merakla ve heyacanla bekleyen seyircileri bir an öce dizinin başlması için gün sayıyorlar. Başarılı diziden yakın zamanda bir fragman yayımlamaları seyircileri tarafından beklenmektedir.

kaynak ==> https://vizyonbilgi.com/the-walking-dead-9-sezon-yayin-tarihi-belli-oldu-the-walking-dead-9-sezon-ne-zaman-baslayacak/

“Burada beni ilgilendiren ne var?”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.