Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı hem aşk hayatı ile hem de iş hayatı ile gündemden bir türlü düşmüyor. Yaptığı her hareketi ile de magazin gündeminde adeta bomba etkisine neden olan ünlü televizyon yapımcısının çocuklarını da ne kadar çok sevdiği herkes tarafından gayet iyi bir şekilde bilinmektedir. En küçük kızı olan Melisa ‘nın annesi olan Şema Subaşı ise şimdilerde kızından uzak bir şekilde tatilini yapmaktadır ve Acun Ilıcalı da kızı Melisayı bir kere bile olsun yanından hiç ayırmamaktadır. Aile hayatına çok önem veren başarılı televizyoncu Ilıcalı, kız arkadaşı ile kızlarını ise mutlu edebilmek için elinden gelen her şeyin en iyisini yapmak için çaba sarf etmektedir.

Şimdi çok mutlu giden bir ilişkisi var

Yaklaşık olarak 2 senedir Ayça Çağla Altunkaya ile bir birliktelik içerisinde olan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, uzun zamandır aramakta olduğu mutlu ve huzurlu ilişkiyi sonunda onda bulduğunu önüne geçen her bir fırsatta söylüyor. Ünlü televizyon yapımcısının kız arkadaşı ile birlikte aralarında olan yaş farkının her ne kadar magazin dünyasını oldukça meşgul etse de bu durumdan ne Acun Ilıcalı ne de sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya pek de rahatsız değiller çünkü Acun Ilıcalı kendisini hala 25 yaşındaymış gibi hissettiğini söylüyor ve sevgilisinin de yaşına rağmen son derece olgun bir yapıya sahip olduğunu ve bu sebep ile de çok da iyi bir şekilde anlaşarak birlikte çok güzel vakit geçirdiklerini dile getiriyor. Acun Ilıcalının hayatında bu derece mutlu olduğu bir sevgilisi varken bir yandan da kızları ile de bir o kadar eğlenceli dakikalar geçirmektedir ve başarılı yapımcının kızları için yaptığı şeyler ise herkesin dilinde konuşulmaktadır.

Başarılı televizyoncu Acun Ilıcalı, yapmış olduğu bir röportaj esnasında en küçük kızı olan Melisa ‘nın bir zamanların en çok sevilen dizilerinden bir tanesi olan Sihirli Annem dizisini çok sevdiğini ve bu yüzden de kendi intenet dizi platformu olan EXXEN ‘de Sihirli Annem dizisini yeniden çekerek ekranlara getirmeye niyetinde olduğunu belirtmişti. Ilıcalı ‘nın yapmış olduğu bu açıklaması ise magazin gündeminde büyük bir ses getirmesine neden olmuştu. Bu sebep ile de en küçük kızı olan Melisa ‘nın yalnızca mutluluğunu düşünen babası çok kısa bir zaman diliminde de Sihirli Annem dizisi için gerekli olan bütün hazırlıklara başladı. Şimdi de annesi Şeyma Subaşı ‘ından uzakta olan Melisa Ilıcalı, bu durumun üzüntüsünü hissetmesin diye babası Acun Ilıcalı elinden gelen her şeyi ise yapmaya çalışmaktadır. Geçtiğimiz saatlerde de Instagram hikayesinde kızı ile geçirmekte olduğu keyifli ve eğlenceli dakikalarını paylaşan ünlü yapımcı ‘’ Yok Artık! ‘’ dedirtti.

Kızı Melisa ile helikopter gezisi yaptı!

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, ilk önce denizin üzerinden çekmiş olduğu bu fotoğrafı resmi Instagram hesabı üzerinden takipçileri ile paylaşınca yanında olan ismin de kim olduğu herkes tarafından epey bir merak edildi. Acun Ilıcalı bir sonraki hikaye paylaşımında ise yanında bulunan kişi ile birlikte çekilmiş olduğu fotoğrafı da yayınladı.

 Ünlü televizyon yapımcısının en küçük kızı olan Melisa ile birlikte çekilmiş olduğu bu fotoğrafını paylaşmasının ardından ise her ikisinin de takipçileri tarafından gözlerinde ki mutluluk okunuyordu. Baba kız olarak yalnızca vakit geçiren ikili ise deniz üzerinde helikopter ile çok güzel bir gezintiye çıktılar.