Hadise

Güzelliği ve yeteneğiyle kendine hayran bırakan şarkıcı yakalamış olduğu başarılı kariyerinden önce tezgahtarlık yapıyormuş. O zamanlara ailesinin durumu iyi olmadığı için markette, fırında hatta mağazada çalıştığını da dile getirdi. Her zaman kendi harçlığını kendisinin çıkardığını söyleyen başarılı şarkıcı, tüm bunları yaptığı için kesinlikle utanmadığını da belirtmişti. Onun için çalışmak en büyük erdemlerden birisi.

Mabel Matiz

Çocuk yaşlarından beri müzik hep hayatındaymış. Aslında Mabel Matiz diş hekimliği mezunuymuş. Türkçe müziğin en özgün isimlerinden biri olan Mabel Matiz, cesaret edip küçüklüğünden beri yaşadığı müzik tutkusunun peşinden gitmeseydi hepimiz onun yeteneğinden ve eserlerinden mahrum kalacaktık.

Kerem Bürsin

Şimdilerde Fox TV ekranlarında gördüğümüz ve severek izlenen Sen Çal Kapımı dizisiyle yıldızı daha da parlayan Kerem Bürsin, önceden fitness hocalığı yapıyormuş. Sporu çok seven oyuncu, keşfedilmeden önce her zaman olmasa da bodyguardlık yapmış.

Levent Ülgen

İsmini daha çok komedi yapımlarında duyduğumuz Levent Ülgen, asıl mesleğiyle şaşırtan isimlerden. Levent Ülgen, ODTÜ Fizik Bölümü mezunlarından. Bölümünü üstün başarıyla bitiren ünlü oyuncuyu başarılı bir akademik kariyer beklerken, kendisi hayallerinin peşinden gitmeyi seçmiş. Bu sayede de hem sahnelerin, hem de ekranların başarılı isimlerinden biri haline geldi.

Nur Fettahoğlu

Asıl mesleğini oyunculuk için bırakan ünlülerden bir diğeri de Nur Fettahoğlu. En son Kağıt Ev isimli dizi projesiyle ekranlarda sevenleriyle buluşan Nur Fettahoğlu’nun asıl mesleği bankacılıkmış. Oyuncu olmayı çok istediğini fakat ailesinin izin vermediğini belirten Nur Fettahoğlu, 5 yıl bankacılık yaptıktan sonra daha fazla oyunculuk tutkusuna dur diyememiş ve ekranlardaki yerini almıştır.

Rafet El Roman

Kedine has sesi ve şarkılarıyla Türkçe müziğin popüler isimlerinden biri olan Rafet El Roman, önceden müezzinlik yapıyormuş. Sesinin güzel olmasından ötürü ilahi seslendirdiğini ve ezan okuduğunu dile getiren şarkıcı, herkesi oldukça şaşırtmıştı.