İhtiyaç kredileri, her an karşılaşabileceğiniz beklenmedik harcamalarla baş etmenize yardımcı olur, böylece rahat bir nefes imkanı sağlar. Üç büyük bankanın sağladığı ihtiyaç kredisi ürünleri ile tüm acil harcamalarınız için nakit kaynağı oluşturabilirsiniz. Türkiye İş Bankası, Yapı Kredi ve Garanti BBVA, tüm bireysel ihtiyaçlarınızı en uygun faiz oranlarıyla karşılayacak ihtiyaç kredisi imkanı sağlamaktadır. Bu kredi imkanlarından nasıl yararlanılır?

İş Bankası

Türkiye’nin en büyük bankacılık kuruluşlarından biri olan Türkiye İş Bankası, geçmişte olduğu gibi bugün de ihtiyaçlarınızı çok avantajlı hitiyaç kredileriyle destekliyor. Türkiye İş Bankası ihtiyaç kredileri size özel belirlenen ihtiyaç kredisi faiz oranları ile daha avantajlı hale geldi. Gelir durumunuza ve aylık kredi taksit şartlarınıza göre belirlenecek ihtiyaç kredisi ,uygun faiz oranlarıyla Türkiye İş Bankası’ndan yararlanabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası ihtiyaç kredisi geri ödemesinde farklı ödeme planı seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Aylık eşit taksit ödeme seçeneklerinden veya size özel hazırlanmış esnek ödeme formlarından birini kullanabilirsiniz. Ayrıca krediyi 3 ay kullandıktan sonra taksitli ödeme yapabilir, Türkiye İş Bankası ihtiyaç kredisi ürününde ödemeyi  3 aya kadar uzatabilirsiniz.

Garanti BBVA

Garanti BBVA ihtiyaç kredileri ile tüm masraflarınızı çok uygun koşullarda ödeyebileceksiniz. Garanti BBVA, bireysel müşterilerine 36 aya kadar 100.000 liraya kadar ihtiyaç kredisi sağlıyor. Ayrıca %1,69 faiz oranı ile acil nakit ihtiyaçlarınıza daha uygun koşullarla cevap bulabilirsiniz. Garanti BBVA ihtiyaç kredisi başvuru süreci için size en yakın Garanti BBVA şubesine başvurabilirsiniz. Ayrıca Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İntenet Şubesi ve Garanti BBVA Çağrı Merkezi kanallarından da şubeye gitmeden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası

Yapı Kredi Bankası, 36 ay vade ile vatandaşlara ihtiyaç kredisi imkanı sunmaktadır. İhtiyaç kredisi 100 bin TL’ye kadar %1,72 faiz oranıyla sunulmaktadır. Kredi başvurusunu intenet ya da mobil uygulamadan gerçekleştirebilirsiniz. İsteyen kişiler şubeden yüz yüze başvuru da yapabilir.