Trabzonspor Süper Lig’deki Serisini Sürdürmek İstiyor

31 Mart 2017, 16:42

Son haftalarda alınan galibiyetlerle dikkatleri üzerine geçen Trabzonspor ekibi, 9 maçlık puan serisini sürdürmek istiyor.

9 hafta boyunca yenilgi almayan Trabzonspor ekibi, son haftalarda büyük başarılara imza atıyor. Bu sezon çok kötü bir başlangıç yapan Trabzon ekibi, kötü gidişatına son verdi.

Teknik direktör Ersun Yanal’ın attığı doğru adımlar ve oyuncuların istekli oyun stili başarıyı da beraberinde getirdi. Hiçbir zaman pes etmeyen Trabzon ekibi hakkında, Asbaşkan Ahmet Çubukçu açıklamalarda bulundu.

2017 Yılının Yenilgisiz Takımıyız

2017 yılının yenilgisiz takımı olduğuna vurgu yapan Asbaşkan Çubukçu, bu serinin devam ettirilmek istendiğini belirtti. Çubukçu yaptığı açıklamalarında, artık 9 hafta kaldığına vurgu yaptı. Her karşılaşmanın ayrı ayrı takım için çok büyük öneme sahip olduğuna dikkat çekildi.

Yakın zaman içerisinde oynanacak karşılaşma içerisinde Çaykur Rizespor’un önemine dikkat çekildi. Şuanda takım için en önemli karşılaşmanın bu karşılaşma olduğuna değinildi.

Takımda pek çok sorunun çözüme kavuşturulduğu belirtildi ve taşların yerine oturduğu açıklamaları yapıldı. Kalan karşılaşmalarda alınan galibiyetlerin de, takım sıralamasını doğrudan etkileyeceğine vurgu yapıldı.

Taraftarlar 7-24 Destek Veriyor

Trabzonspor ekibi taraftarlarının 7-24 desteklediğine vurgu yapan Asbaşkan, bunun da artarak devam etmesini temenni etti.

O İsimlerde Artık Profesyonel

Trabzonspor altyapısında yetişen iyi performanslı Yunus Emre Çakır ve Abdurrahim Dursun da artık profesyonel oldu. Bu iki isimle 5’er yıllık sözleşme imzalandı. Ersun Yanal’ın özellikle de altyapıda yetişen futbolcuları detaylı bir şekilde incelediği göze çarptı. Genç Türk futbolculara imkan tanımak isteyen teknik ismin, gençlerimizden beklentisi yüksek.

Taraftarlar Derbi Biletlerine Akın Ediyor

Süper Lig’in 27. haftasında Trabzonspor kendi evinde Beşiktaş’ı konuk edecek. Bu karşılaşma için Trabzonspor taraftarları biletlere akın etti. Medical Park Arena’da oynanacak karşılaşma için biletlerin çok büyük bir kısmının bittiği aktarıldı.

Tribünleri tamamen doldurma hazırlığında olan Trabzonlu taraftarların büyük heyecan içerisinde maç saatini beklediği belirtilmekte. 

“Burada beni ilgilendiren ne var?”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.