Reytinglerin üst sıralarında yer alan Teşkilat dizisi, sezonun en beğenilen yapımlarından biri oldu. Dizi hem senaryosu hem de oyuncu kadrosu ile oldukça dikkat çekmişti. Dizide dövüş sahneleri ile ekranlara gelen Ezgi Eyüboğlu performansı ile herkesi etkilemeyi başardı. Ezgi Eyüboğlu şimdi ise farklı bir konu ile gündeme geldi. Şeyma Subaşı ile Ezgi Eyüboğlu’nun pişti olması magazine bomba gibi düştü.

Şeyma’nın elbisesini Ezgi Eyüboğlu da giymiş

Yaptığı her hareketi, lüks hayatı, kıyafetleri ve takıları ile sürekli gündem olan Şeyma Subaşı, sosyal medyada en çok konuşulan isimlerden biri. Şeyma Subaşı geçtiğimiz haftalarda giydiği siyah mini puantiyeli elbiseyle oldukça dikkat çekmişti. Elbisenin birçok kişi tarafından beğenilmesi ile kısa sürede taklitleri de yayıldı.

Ezgi Eyüboğlu’nun takipçileri ise aradan çok uzun bir süre geçtikten sonra Şeyma Subaşı ile pişti olduklarını fark etti. Şeyma Subaşı ile özdeşleşen kıyafetin Ezgi Eyüboğlu’nun üzerinde görülmesi sosyal medyanın gündemine oturdu.

Evlilik sorularına cevap geldi

Uzun süredir Seda Sayan’ıın oğlu Oğulcan Engin ile birlikte olan Ezgi Eyüboğlu çok mutlu olduklarını belirtti. Ezgi Eyüboğlu, magazincilerin ve hayranların merak ettiği evlilik sorularına ise henüz böyle bir şey düşünmediklerini açıklayarak cevap verdi.