Survivor Nagihan Karadere’nin Boşanma Davası Sonuçlandı

21 Nisan 2017, 22:54

Survivor 2016'nın yarışmacılarından milli atlet Nagihan Karadere'nin, uzun süre gündemde olan boşanma davası sonuçlandı.

Geçtiğimiz yıl Survivor 2016 ile ekranlarda karşımıza çıkan milli atlet Nagihan Karadere, yarışmanın sonlanmasının ardından, eşi Uğur Gökçe’nin ihanet dedikodularıyla uzun süre gündem konusu olmuştu.

Alınan duyumlara göre milli atletin yarışmada bulunduğu süre zarfında, eşi Uğur Gökçe kendisini genç bir kadınla aldatmıştı. Uzun süre magazin gündemini çalkalayan bu dedikodular üstüne, açıklama yapma gereği duyan Nagihan Karadere ise eşiyle boşanma aşamasında olduklarını duyurmuştu.

Nagihan Karadere’nin Boşanma Davası Sonuçlandı!

2017 Yılı başlarında boşanacağını yaptığı açıklama ile duyuran Nagihan Karadere, geçtiğimiz gün açmış olduğu boşanma davasına yönelik çıktığı mahkemede, eşinden boşandı. Sonuçlanan davanın hemen ardından bir basın bildirisi yayınlayan Karadere, resmi olarak kızının babası Uğur Gökçe ile boşandıklarını duyurdu.

Yapmış olduğu duyuruda özel hayatına saygı gösterilmesi adına ricada bulunan milli atlet, bu süreçte yapılacak herhangi bir yalan haber için ise hukuki yollara başvuracağını  özellikle vurguladı.

“Burada beni ilgilendiren ne var?”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.