TV 8 ekranlarının reyting rekortmeni yarışması Survivor 2021’de heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Ünlüler ve gönüllüler takımlarının kıyasıya yarışlarına sahne olan yarışmada son olarak ödül oyunu oynandı. Ödül oyununu kazanan takım Dominik’in en lüks ve eğlenceli mekanlarına götürülecek. 27 Nisan Salı günü yayınlanacak olan 79.bölümde ise eleme gecesi yaşanacak. SMS oylarının açıklanmasının ardından eleme adaylarından en az oyu alan kişi adaya veda edecek.

Survivor 79.bölüm fragmanı

Survivor 79.bölüm 27 Nisan Salı akşamı ekranlara gelecek. Salı günü yayınlanacak olan bölümde eleme heyecan yaşanacak. Halk oylamasında en az oyu alan eleme adayı yarışmadan ayrılacak. Merakla beklenilen 79.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlandığında içeriğimize eklenecektir.

Survivor eleme adayları kim oldu?

Survivor 2021’de 79.bölüm eleme günü olacak. Yarışmada bu hafta dokunulmazlık oyunlarını her iki takımda birer kez kazandı ve iki takımdan da eleme adayı gösterildi. İlk dokunulmazlığı kaybeden gönüllüler takımı Aleyna Çalışkan’ı eleme adayı olarak gösterdi.

Ünlüler takımında yapılan oylamada ise 3 oyla İlayda ikinci eleme adayı oldu. 27 Nisan Salı günü yapılacak ada konseyinde eleme adaylarında en az oyu alan kişi yarışmaya veda edecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here