Fox TV’nin sevilen yapımları arasında yer alan Son Yaz dizisi muhteşem bir sezon finali ile izleyenleri merak içinde bırakmıştı. Hal böyle olunca izleyenler ikinci sezonda neler olacağını merak eder oldu. Başarılı oyuncunun diziden ayrışacağı haberi ise izleyenleri hayal kırıklığına uğrattı. Peki diziden kim ayrılacak?

Ali Atay diziden ayrılıyor mu?

Başarılı oyuncu Ali Atay, Son Yaz dizisinin başrolünde yer alıyordu. Bir zamanlar döneme damga vuran Leyla İle Mecnun’un başrolü olan Atay, bu dizinin tekrar çekilmesi üzerine ekibe dahil oldu. Bunun üzerine Atay’ın Son Yaz dizisini bırakıp bırakmayacağı ise akıllarda soru işareti oluşturdu. Lakin Ali Atay’ın diziden ayrılması ile alakalı bir açıklama gelmedi. Oyuncunun Eylül ayında Fox TV’deki dizide devam etmesi bekleniyor. Tabii Leyla İle Mecnun seti bitmez ise oyuncu iki sete yetişmekte zorlanabilir. Tüm bunların yanı sıra Son Yaz dizisinin senaryosunda da değişiklikler yapılacak.

Son Yaz dizisinin senaryosu değişiyor!

İddialara göre dizinin yeni sezonunda geçmişe gidilecek ve 2 sene önce yaşananlar anlatılacak. Dolayısıyla Akgün ve Yağmur henüz tanışmamış olacak. Bu durumda ikilinin arasındaki ilişki ekrana nasıl yansıyacak bilinmiyor. Yeni sezonda Akgün’ün gizli işleri ve daha birçok konu işlenecek. Lakin genel olarak ileriye gidilecek sahnelerin olacağı da konuşuluyor. İddialar arasında Yağmur ve Akgün’ün çok mutlu olacakları ve çocuk sahibi olacakları da var. Bunların yanı sıra Savcı Selim’in dizide kalıp kalmayacağını ilerleyen zamanlarda göreceğiz