Silopi’de Polise Ait Zırhlı Araç Eve Girdi 2 Çocuk Hayatını Kaybetti

4 Mayıs 2017, 20:43

Şırnak Silopi'de askeri zırhlı araç eve girdi; 2 çocuk hayatını kaybetti!

Alınan haberlere 3 Mayıs Çarşamba günü saat 23:50 sularında meydana gelen olayda, göre zırhlı askeri araç, Mesut Yıldırım adlı vatandaşın evine çarptı. Çevre sakinleri belirtilen saatte gerçekleşen kazanın sesine olay yerine toplanırken, Yıldırım’ın 2 çocuğu ise olay yerinde can verdi.

2 Çocuk Hayatını Kaybetti!

Çarşamba gecesi gerçekleşen kazada polise ait zırhlı askeri aracın kontrolünü kaybederek, Mesut Yıldırım adlı vatandaşın evine girerken, aracın girdiği odada uyuyan 2 çocuk feci şekilde can verdi. Muhhammet Yıldırım (7) ile Furkan Yıldırım (6) isimli kardeşlerin zırhlı aracın çarpması sonucu ile yıkılan duvarın altında kalmasıyla sonuçlanan feci kaza için ise soruşturma başlatıldı.

Polise Ait Zırhlı Araç Eve Girdi 2 Çocuk ile ilgili görsel sonucu

Kazaya sebebiyet veren polisin zırhlı aracın Silopi MHP İlçe Binası’nı korumakla görevli olduğu edinilen bilgiler arasında yer alırken, kazanın ardından ise nöbetçi savcı olay yerinde bizzat incelemede bulundu. Kaza anında hayatını kaybeden kardeşler Silopi Devlet Hastanesi morguna kaldırılırken, yapılan otopsi sonrasında ise düzenlenen cenaze töreniyle defnedildiler.

“Burada beni ilgilendiren ne var?”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.