Şenol Güneş, UEFA Sitesinde Lyon’u Değerlendirdi

4 Nisan 2017, 03:44

Siyah beyazlı kartalların teknik direktörü olan Şenol Güneş, UEFA internet sitesi üzerinden, Avrupa Ligi çeyrek finalinde karşılaşılacak olan Olympique Lyon’u değerlendirdi.

Şenol Güneş, UEFA Avrupa Ligi kapsamında çeyrek finalde turun favorileriyle karşılaşılacağını belirterek sözlerine başladı. Takımın çok güçlü olduğuna vurgu yapan Güneş, rakibin favori olmasının avantaja çevrilmesinin amaçlandığını belirtti.

Lyon’un Beşiktaş oyuncularını baskı altında tutamayacağını belirten Güneş, galip gelmek istediklerini ekledi. Takımın güçlü olmasının yanı sıra çok hızlı olduğunun da altı çizildi ve mücadeleye her bakımdan hazırlanılması gerektiğine değinildi.

Hedef UEFA Şampiyonlar Ligi

Beşiktaş Teknik Direktörü Güneş, takımın daha iyi yerlerde olduğunu görmek istediğini belirtti. Bundan dolayı da hedefin UEFA Şampiyonlar Ligi olduğunu aktardı.

Güneş açıklamalarının devamında ‘’Şuanda Avrupa Ligi’nde çeyrek finalindeyiz. Takımın bulunduğu nokta iyi ancak, takımın daha iyi futbol oynadığını görmek isterim.’’ dedi.

Teknik İsimlere Büyük İş Düşüyor

Futbolcuların potansiyelini oyunda yansıtabilmesi için teknik isme büyük bir görev düştüğüne vurgu yapıldı. Takımda çok yetenekli oyuncuların olduğu ancak bunların değerlendirilmesi gerektiği eklendi.

Siyah Beyazlı Ekip Bu Sezon Büyük Başarılar Elde Edebilir

Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi ve Spor Toto Süper Lig şampiyonluğu yolunda emin adımlarla ilerliyor. Önemli başarılara imza atmış Beşiktaş, bu kapsamda Lyon ile çeyrek final oynayacak. Bu süreçte siyah beyazlı ekip 2 kupayı da kaldırarak tarihe altın harflerle ismini yazdırabilir.

“Burada beni ilgilendiren ne var?”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.