FOX TV’nin iddialı dizilerinden Sen Çal Kapımı ekibi set aralarında oldukça eğlenceli dakikalar geçiriyor. Birbirleriyle ilişkileri oldukça iyi olan ekip, set aralarında birbirlerine şaka yaparak eğlenmeyi de ihmal etmiyor. Son olarak Kerem Bürsin’den gelen intikam hamlesi ise yok artık dedirtti.

Dizi aşkı gerçek oldu

Dizinin başrol oyuncuları Hande Erçel ile Kerem Bürsin ilk günden itibaren hayranları tarafından oldukça yakıştırılıyordu. Çekimler süresince birbirleriyle daha çok vakit geçiren ikili bir süre sonra dizi aşkını gerçeğe dönüştürmüş ve aşklarını ilan etmişti. Her fırsatta birbirlerine olan aşklarını vurgulayan çift birlikte eğlenmeyi de ihmal etmiyor. Özellikle yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin sette yaptığı şakaları sosyal medyadan da paylaşarak herkese gösteriyor.

Kerem Bürsin’in son şakası fena patladı!

Kerem Bürsin son şakasını set arkadaşı Alican Aytekin’e yaptı. Ekip toplu halde fotoğraf çekindiği sırada Aytekin’in arkasına geçen Bürsin, elindeki nesneleri birbirine tokuşturarak poz veren arkadaşını korkuttu. Ne olduğunu anlamayan Aytekin ise adeta şok geçirdi.

İntikam kapışması!

Başak Günülcinelioğlu yaptığı paylaşımında Alican Aytekin’in intikamını alacağını belirtirken, Kerem Bürsin’se “Ben kazanıcam!” paylaşımı yaptı. Yani ikilinin arasındaki intikam kapışması uzun bir süre daha devam edecek gibi duruyor. Bakalım sıradaki hamle kimden gelecek…