Türkiye’nin en başarılı komedyenlerinden birisi olarak gösterilen Şahan Gökbakar, şu sıralarda ülkenin Akdeniz ve Ege bölgelerinde devam eden orman yangınları konusunda en çok uğraş veren isimlerin başında geliyor. Yangınların yaşandığı bazı yerlerden anlık canlı yayınlar yapan ünlü komedyen, yangınlar konusunda gereken adımların atılması için adeta canla başla çalışıyor.

Şahan Gökbakar’ın Marmaris Uğraşı

Şahan Gökbakar, Marmaris’teki hemen hemen her yangını canlı olarak gözlemliyor ve buralara acilen havadan müdahale yapılmasını istiyor. Yangın söndürme çalışmalarına da elinden geldiğince destek veren Gökbakar, sık sık canlı yayın yaparak yaşanan yangınları ve yangınların etkilediği bölgeleri anlık olarak gösteriyor.

Gözyaşlarını Tutamadı

Geçtiğimiz dakikalar içerisinde bir canlı yayın daha yapan Şahan Gökbakar, Delikyol bölgesindeki acı tabloyu sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaştı. Ünlü komedyen yaptığı canlı yayın sırasında bazı insanların yardım çağrılarına daha fazla dayanamayarak gözyaşı döktü. Gökbakar, canlı yayında buradaki yangının çok geçmeden kontrol altına alınması gerektiğini ifade etti.