Muhabbet kuşu Oskar toplam kaç kelime konuşur?

15 Ekim 2017, 12:17

Kim Milyoner Olmak İster'e konuk olan Aamir Khan'a sorulan 60.000 TL'lik baraj sorusu merak konusu oldu. İşte o merak edilen sorunun cevabı.

Milyonlarca kişinin severek izlediği Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında bugün Aamir Khan yarıştı. Ünlü Hint aktör Khan’a yarışmada sorulan 60.000 TL’lik baraj sorusu büyük bir merak konusu oldu. İşte ünlü aktöre sorulan o soru.

Napolyon’un kardeşi Louis Bonaparte, Hollanda halkına Felemenkçe yaptığı konuşmada dili sürçtüğü için Hollanda’nın Kralıyım yerine hangisini söylemiştir?

Sorunun cevabı ise ‘’Hollanda’nın Tavşanıyım’’

AAMİR KHAN KİMDİR?

Aamir Khan, 14 Mart 1965 Hindistan doğumludur. Küçük yaşlardayken aldığı iki rol ile sinema hayatına başlangıç yapan Khan, 8 yaşında Yaadon Ki Baaraat filminde şarkılar söyledi. Daha sonra ise sinemaya olan ilgisi artan Khan, 1990 yılında 5 filmle gösterime girmiştir.

Khan, özellikle de Kalp filmiyle çok büyük başarılara imza atmıştır. Khan bu filmle o yılın en çok gişe yapan filmi olmuştur. Bu filmde gösterdiği büyük başarıyla Aamir Khan, dünya çapında yavaş yavaş bilinmeye başlamıştır. Khan, her filminde daha büyük başarılara imza atmış ve şimdilerde ise 20 Ekim 2017’de vizyona girecek Secret Superstar için hazırlanıyor.

Filmin Türkiye’de 4 Ekim tarihinde tanıtılacağını duyuran Aamir Khan, Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında çaba sarf etti. Aamir Khan, Shakti Kumar karakterini canlandırmış ve bu film için ‘’Şimdiye kadar oynadığım en zor karakter’’ demiştir.

Aamir Khan, Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında Cumhurbaşkanı Erdoğan ve diğer ülke yetkilileriyle görüşme gerçekleştirdiğini de açıkladı.

“Burada beni ilgilendiren ne var?”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.