Müge Anlı’ya Polis Canlı Yayında Baskın Yaptı Yayını Durdu

20 Nisan 2017, 20:32

Müge Anlı'ya canlı yayında polis baskını! Atv'nin ilgiyle takip edilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'te canlı yayını aniden polisin basması herkesi şoke etti!

Ekranların yıllardır büyük ilgi ile takip edilen programlarından Müge Anlı ile Tatlı Sert, hafta içi hergün Atv ekranlarında seyircisiyle buluşmaya devam ediyor. Sunuculuğunu ve koordinatörlüğünü Müge Anlı’nın yaptığı programda kurulan ekip ile emniyetin işbirliği sayesinde kayıplar ve faili meçhul cinayetler aydınlatılıyor.

Heyecanın hız kesmeden devam ettiği programın, 20 Nisan Perşembe günü yayınlanan bölümünde ise canlı yayında gerçekleşen polis baskını, hem ekran başındakileri hem de stüdyodakileri şaşkına çevirdi.

Müge Anlı’da Canlı Yayını Durduran Polis Baskını!

20 Nisan Perşembe günü, Müge Anlı’da yer alan konuklardan Yılmaz Arslan adlı kişinin, emniyetin aranılanlar listesinde olması nedeniyle polis canlı yayına baskın yaptı. Yapılan açıklamaya göre şahsın oğlu 18 yaşından küçük bir kızı zorla alıkoyma sebebiyle tutuklu yargılanırken, konuk Arslan ise oğluna  yardım ve yataklıktan aranıyordu.

Hakkında arama emri çıkarılan Yılmaz Arslan’ın canlı yayında görünmesi ise emniyet güçlerini harekete geçirerek, olayın mahkemede sonlanmasına neden oldu. Arslan çıkarıldığı mahkeme tutuklanırken, alınan duyumlar ise olaya ilişkin davanın hala devam ettiği yönünde.

“Burada beni ilgilendiren ne var?”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.