Kurtlar Vadisi’nin Memati’si şimdi de ATV’nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a mı giriyor? Oyuncunun bu diziye girip girmeyeceği ve girerse hangi karakteri canlandıracağı merak ediliyor. İşte detaylar…

ATV’nin başarılı dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yedinci sezon için hazırlıklarını sürdürüyor. Bazı iddialara göre dizinin kadrosuna yeni isimler katılacak. Bu isimlerden biri de iddialara göre Gürkan Uygun.

Gürkan Uygun EDHO’ya mı katılacak?

Memati karakteri ile büyük sükse yapan Gürkan Uygun’un EDHO dizisine katılacağı iddia edildi. Lakin bu konuya ilişkin henüz kesin bir açıklama yapılmadı. İddialar arasında Uygun’un bu dizide Memati karakteri ile izleyici karşısına çıkacağı söyleniyor. Ama bu konuya ilişkin de henüz bir kesinlik yok.

Memati’yi mi canlandıracak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine katılacağı söylenen Gürkan Uygun’un dizide Memati rolü ile karşımıza çıkacağı iddia ediliyor. Lakin Memati Kurtlar Vadisi’nde hayatını kaybetmişti. Şuan için her iki konuya ilişkin de net bir açıklama yapılmadı. İlerleyen zamanlarda konuya ilişkin bilgileri öğreneceğiz.