446.bölümüile ekrana gelecekolan 11 Haziran konusu taşıyıcı annelik oldu. Meera doktora gitmeye karar verdi. Anne olamayacağını tekrar öğrenince ölmek istedi. Ölme fikri onu anneliğe tekrar götürdü. 

Meera ile Vidya birbirine sarılır ve Meera, Vidya’dan onu anladığı için tebessüm eder, konuşur. Yanlış anladığı için üzgün olduğunu ifade eden Meera’nın suratı düşer. Dharam Nainya’nın söylediklerini aklından çıkaramaz ve odasına kapanır. Vidya ve Meera birlikte gelir. Draham’ı odadan çıkarmaya çalışırlar. 

Draham Meera’nın namusu hakkında düşündüklerinden dolayı utanç duyar ve Meera’ya söyler. Dışarıdan bakıldığın bir sorun kalmamış gibidir. Vidya, tapınağa gider ve dua eder, ablası ve eniştesi tekrar barıştığı için. 

Kokila partide Gopi’ye Meera ve Vidya’yı düşündüğünü sorar. Nainya’nın yaptıklarından sonra kızlarının kurtulduğunu söyleyen Gopi ve Kokila kızlara hediye vermek ister. Birlikte piknik yapmayı teklif edeceğini söyleyen Jaggi, Draham’ın ailesini de çağırdığını söyleyerek Gopi’yi iyi bir fikir olduğuna ikna etti. 

Draham, Vidya’dan kahve ister ve have yapan Vidya, Draham’da bir gariplik olduğunu sezer. Meera piknikten bahseder. Ardından Vidya’ya bir jinekolağa gidip tekrar hamile kalıp kalamayacağını öğrenmek istediğini söyleyen Meera, kontrol olmak ister. 

Meera randevusundan ağlayarak dönmüştür. Kendisini odaya kapatan Meera, Vidya odasına gelerek nolduğunu sorar ve doktorun çocuğun olmayacak dediğini söyler.

Draham Meera’ya artık ağlamaması ve yemeğini yemesi gerektiğini söyleyip aşağı iner. Vidya, Draham’a Meera’yı sorar. İyi olduğunu söyler Draham ve o da bu duruma oldukça üzülür. Meera çoktan kutu kutu hapı içimiştir. Vidya, ablasının kapıyı açmadığını görünce hemen Draham’ı çağırır ve Draham kapıyı kırar. Meera yerde baygın halde yatıryordur. Hemen Vidya doktoru arar, Meera’yı kusturmaya çalışırlar. 

Doktor, Meera’yı kusturunca kendine geldi ve tekrar çocuğunun olamayacağını söylendi. Ağladı ve susmadı. Kardeşi Vidya onu teselli etmeye çalıştı. 

Gopi tüm aileyi bir araya getirerek, fotoğraf çektirir. Evlilik yıl dönümleri olduğu için yemek yer ve pasta keserler. 

Kokila, Meera’nın yaşadıklarının kolay olmadığını ve onu kimsenin anlayamayacağını söyler. 

Vidya’nın Gopi’yi aramasıyla Meera’nın intihar haberini söyler. Aile üyeleri Gopi’nin sakinleşmesi için ilaç verir ve Gopi uyuyakalır. Bu duruma sabah uyunınca sinir olur. 

Meera’nın aklına taşıyıcı annelik fikri gelir ve Draham’ı arar, fikrinden bahseder. Draham ve ailesi bunu duyunca böyle bir çocuğu kabul etmeyeceğini söyler. Meera ise bu kararını sonuna kadar götüreceğini söyler. 

Meera’nın bu isteğine tepki veremeyen Draham, hastaneden aradıklarında taşıyıcı anne bulduklarını söylediklerinde Draham, Meera’ya hastaneye gitmeleri gerektiğini söyler. Meera biraz durur. 

Meera hastaneye gidip taşıyıcı annenin herhangi bir sağlık sorunu olmadığını söyleyerek bunu tüm ailesine söylemeye gider ve bunu hediye olarak ailesine söyler. Meera taşıyıcı annenin kim olduğunu öğrenince ona hediyeler almaya başlar. Ev halkı bu duruma çok sevinir. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here