Kanal 7 ekranlarında yayınlanmasına devam edilen Masum dizisinde 19 Mayıs’taki bölümde neler olacak? Masum dizisi geniş özeti sizler için derledik. İşte ayrıntılar.

Gopi’nin başı Mansi ile beladadır. İntikamını almak isteyen Mansi geçtiğimiz bölümlerde harekete geçmiş ve ilk iş olarak Jigar’a konut karşılığında borç para vermişti. Hemen ardından ise ticarete balta vuracak bir hareket yapmış Belji’yi Gopi’ye yollarak mevcut siparişlerden vazgeçtiğini iletmişti. Gopi’yi ekonomik olarak zor günler bekliyor. Gopi ise gazete haberlerinde Sarilerin çok kötü olduğunu okudu.  Sarilerini alıp pazar yerine giden Gopi bunun tam tersi olduğunu kanıtlamak için elinden geleni yapmaya başladı. İlk iş olarak sarileri elinden çıkarmaya başladı ve işleri yoluna koydu. 

Priyal ise Mira tarafından yatılı okula kaydı yaptırıldı. Ve bu durumu Vidya’dan sakladı. Şaravan ise çok zekice bir hareket yapar ve Mira’nı  yatılı okula gittiğini kredi kartı harcamalarından öğrenir. Ama emin olmak için o okulu arar ve Mira isimli bir öğrencinin olup olmadığını sorar ve öyle bir öğrencinin kaydı olmadığını kendisine söylenir. Priyal’i Vidya sormaya devam eder Mira onu araştılacağını bildiği için başka bir okula kaydını yaptırır.  Ancak Mira Priyal’i telefon ettikleri okula göndermiştir. Mira okulu arar Priyal okuldayken neden yalan söylediniz diye azarlar.

Okul görevlisi Priyal’in okula hiçbir zaman kayıt yaptırmadığını söyleyince Mira’da aniden endişelenmeye başlar ve Mira’yı aramaya başlar. Mira nerdedir? Herkesin aklında bu soru vardır. Priyal ise Naiya ve sevgilisi tarfaından başka bir okula kaydı yaptırılmak üzere nakledilmiştir. Gopi ise pazarda kazandığı paraları Sona’ya teslim ettikten sonra pazara geri döner. Pari ve Mona ise Sona’ya Gopi tarafından teslim edilen paraları çalarlar. Dilenci elbisesi ile kaçmaya çalışırken Sona’nın çocukları parayı fark ederler ve Urmi’ye gösterirler. Urmi ise onları durdurur ve paraları geri alır. Pari ve Mona ise elinden bir şekilde kaçıverir.

Yere dökülen paralardan Mansi’nin adamı alıp cebine atmak ister ama Krişna buna engel olur. Mansi’nin adamı elindeki silahı ona tutar ve Gopi aralarına girince silah ateşlenir. Krişna kolundan vurulur. Çevresindeki herkes vurulunca telaşlanır ve durumunun nasıl olduğunu sormaya başlar. Krişna sadece kolunu sıyırdığını ifade ederek herkesi rahatlatır. Premila ise bu duruma kayıtsız kalmaz ve Mansi’nin konutuna gider ve ona sert bir şekilde tokat atar. Senin yüzünden Krişna yaralandı der. Premila evine geri döner daha sonra. Evdeklilere yalan söyleyen Premila tapınağa gittiğini ifade eder. Gopi ise Premila’ya minnettar olduğunu söyler.

Gopi ise günün yorgunluğunu merdivende uyuya kalarak atar. Premila ise bu arada oğlunun Gopi yüzünden vurulduğunu düşünerek Gopi’ye cezaverilmesi gerektiğini düşünmeye ciddi ciddi başlar. Gopi uyurken gider Sarileri ateşe verir. Sona’nın bebekleri ise gürültüye uyanır ve ağlamaya başlar. Bütün ev bu durum üzerine uyanır salona çıkarlar. Gopi’nin sarilerinin yandığını görenler olaya müdahale etmeye başlarlar. Krişna annesi adına Gopi’den özür diledi. 

Mira’yı men etmekten Premila polis tarafından tutuklanacağını söyler. Polis eve çoktan gelmiştir. Daram ise polise bunun bir aile içi mesele olduğunu ifade ederek polisi evden gönderir. Gopi ise Sona’nın bebeklerine düzenlenen ad koyma töreninden sonra Premila’nın konutuna gider.  Premila ondan Krişna’nın kız kardeşiyle tanışmasını ister. Gopi Mansi’yi görünce şok olur.

 

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here