Künye

YÖNETİM YERİ ADRESİ

HARMAN MEDYA GAZETECİLİK VE MATBAACILIK A.Ş
İnönü Mahallesi, Kayışdağı Cd. Yanyolu No:250, 34755 Ataşehir/İstanbul
Tel: 05426784070
Fax: 02164552526
Pbx: 02164552922

SORUMLU MÜDÜR
Murat İpek
mail: murat@plushaber.net

EDİTÖRLER

Furkan HASLAN
mail: furkan@plushaber.net

Yeliz KEMSÖZ
mail: yeliz@plushaber.net

Sinan ERGEÇEN
mail: sinan@plushaber.net

GECE VARDİYASI EDİTÖRÜ
Duran SARILI
mail: duran@plushaber.net

REKLAM REZERVASYON
reklam@plushaber.net

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
info@plushaber.net

HUKUK DANIŞMANI
Sengül KAHIRSIZ

ALTYAPI ve TEMA
WordPress

Bilgi ve Destek Hattı
+905426784070

UYARI
“Plushaber.net internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı HARMAN MEDYA Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.”

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2017 Plushaber.net tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif Hakları Plushaber.net’e aittir. Plushaber.net sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Plushaber.net’in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
Plushaber.net’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Plushaber.net’de hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Plushaber.net However, sometimes the Plushaber.net uses third parties to process your information. Plushaber.net requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Plushaber.net requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Plushaber.net we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Plushaber.net and its services. When you use Plushaber.net online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Plushaber.net cookies section of our full Privacy Policy.