Kim Kardashian Kız Kardeşi Khloe Kırmızı Elbisesiyle Yürek Hoplattı

24 Nisan 2017, 09:46

Khloe Kardashian giydiği seksi kırmızı kıyafeti ile yürekleri hoplattı. Kim Kardashian'ın kız kardeşi kıyafeti ile magazin gündemine bomba gibi düştü.

Kardashian kardeşler denildiğinde ilk akla gelen sıradışı ve seksi kıyafetlerdir. Bu kez sahnede Khloe Kardashian var. Aracından iner inmez kameralara takılan ve ateş kırmızı kıyafeti dikkatleri üzerine çekmeyi başaran seksi yıldız nefesleri kesti. Derin dekolteli ve süper mini eteği ile tüm gözleri kendine çekmeyi başardı.

Magazin dünyası bugünlerde Khloe Kardashian’ın süper kıyafetini konuşuyor.Ayrıca çoğu insan bu seksi kıyafeti görebilmek için intenetin başından kalkmıyor. 

Baştan Aşağı Kırmızı

 Khloe Kardashian tüm detaylarda aynı tonu kullanması,dikkatleri bir anda çekmesine neden oldu. Gittiği davette herkesin gözü onun üstündeydi. Cesur, seksi ve özel bu kıyafetle gündemi daha çok meşgul edecek.32 Yaşndaki seksi yıldız daha önceden giydiği kıyafetlerle de gündemde olmuştur. 

Kim Kardashian Kız Kardeşi Khloe Kırmızı Elbisesiyle Yürek Hoplattı ile ilgili görsel sonucuKim Kardashian Kız Kardeşi Khloe Kırmızı Elbisesiyle Yürek Hoplattı ile ilgili görsel sonucu

“Burada beni ilgilendiren ne var?”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.