Kemal Kılıçdaroğlu İstifa Etti Mi Edecek Mi Kardeşi Kılıçdaroğlu’ndan Bomba Açıklama

7 Mayıs 2017, 18:50

Cumhuriyet Halk Partisi genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu istifa etti mi merak ediliyor. Kemal Kılıçdaroğlu'nun kardeşinin bomba açıklamarı ise Twitter'da yer aldı ve sosyal medyayı salladı.

Türkiye siyasi tarihinin belki de en çalkantılı dönemlerinden birisi yaşanıyor. 15 Temmuz darbesi, terör saldırıları, ekonomik dalgalanmalar, referandum süreci ve referandum sonrası yaşanan gerilimler derken ülke gündemi gergin bir süreç geçirdi. Bugünlerde ise gündeme bomba gibi düşen bir haber herkesi şaşırttı. Cumhuriyet Halk Partisi’nin genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun istifa edeceği iddiaları gündemde yer aldı.

KARDEŞİ’NİN TWEETLERİ ŞAŞIRTTI

Kemal Kılıçdaroğlu’nun kardeşi Celal Kılıçdaroğlu, Twitter hesabı üzerinden abisinin kesin olarak istifa edeceğini duyurdu. Peşpeşe attığı tweetler ile takipçilerinin ilgisini üzerine toplayan Celal Kılıçdaroğlu Aydın Milletvekili’nin de kendisini arayarak haberi onayladığını açıkladı. “Abimin gidişine sevinen milyonlarca CHP’li var” açıklamasıyla sosyal medyada büyük yankı uyandıran Kılıçdaroğlu’nun iddiaları gerçek mi 12 Mayıs Cuma günü öğreneceğiz.

“Burada beni ilgilendiren ne var?”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.