Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan ve ilgiyle izlenileceği düşünülen Baht Oyunu dizisi şimdiden merak konusu oldu. Dizinin oyuncularıyla beraber konusunun yanı sıra oyuncu kadrosunda bulunan isimlerin hangi kıyafetleri giydiği de izleyiciler tarafından merak edilmeye başlandı. Kanal D ekranlarında ilerleyen zamanlarda yayın hayatına başlayacak olan Baht Oyunu dizisinde oyuncuların giymiş oldukları elbiseler araştırılmaya devam ediliyor.

Baht Oyunu dizisi oyuncu kıyafetleri elbiseleri

Başrollerinde Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz’ın rol aldığı oyuncu kadrosundaysaHande Subaşı, İdris Nebi Taşkan, Altan Erkekli, Tuğba Çom Makar, Funda İlhan, Ozan Dağgez, Anıl Çelik ve Aslı Sümen gibi isimlerin bulunduğu Baht Oyunu dizisinde oyuncuların giymiş oldukları kıyafetler intenet üzerinden en çok araştırılan konular arasında yerini aldı. Baht Oyunu dizisinde rol alan isimlerin giymiş oldukları kıyafetlerin markası, modeli ve fiyatına haberimizden ulaşabilirsiniz.

Baht Oyunu dizisi Ada’nın kıyafetleri

Baht Oyunu dizisinde kadın başrol karakterleri arasında yer alan Ada karakterini Cemre Baysel canlandırmaktadır. Cemre Baysel, Ada rolüyle giydiği kıyafetler ile seyircilerin dikkatini çekmeyi başardı. Baht Oyunu dizisindeki Ada karakterinin elbise ve kıyafetlerinin markası, modeli ve fiyat bilgisini ilerleyen zamanlarda bilgi alır almaz sizlerle paylaşacağız.

Baht Oyunu dizisi Emre’nin kıyafetleri

Baht Oyunu dizisinde erkek başrol karakterleri arasında yer alan Emre karakterineyse Aytaç Şaşmaz canlandırmaktadır. Aytaç Şaşmaz, Emre rolüyle giydiği kıyafetler ile seyircilerin dikkatini çekmeyi başardı. Baht Oyunu dizisindeki Emre karakterinin elbise ve kıyafetlerinin markası, modeli ve fiyat bilgisini ilerleyen zamanlarda bilgi alır almaz sizlerle paylaşacağız.

Baht Oyunu dizisi Evren ve Tuğçe’nin kıyafetleri

Baht Oyunu diisinde dikkatleri çekmeyi başaran bir diğer karakterler de Bora ve Tuğçe’nin kıyafetleri merak edilmeye başlandı. Tuğçe karakterini güzel oyuncu Aslı Tümen canlandırıken, Evren karakterini ise Ozan Dağgez canlandıracaktır. Baht Oyunu dizisindeki Evren ve Tuğçe karakterinin elbise ve kıyafetlerinin markası, modeli ve fiyat bilgisini ilerleyen zamanlarda bilgi alır almaz sizlerle paylaşacağız.