Jungle Cruise filmi eğlence dolu  ve sürükleyici anlarıyla izleyicilerin karşısına çıkacak. Disney içeriği olan Jungle Cruise filminin konusu merak edilmektedir. Jungle Cruise filminin konusu nedir?

Jungle Cruise

Jungle Cruise bir hazine avı olarak tanımlayabiliriz.  Kehaneti işaret eden ağacın  öyle ki bu ağacın özellikle tıp alanında birçok iyileştirici özelliği vardır. Senaristlere bırakılan ve sosyal medyada da sıklıkla karşımıza çıkan “eşsiz şifa işlevi” kavramının arkasında tek bir şey var. Eğlence, macera ve şakalarda karakterler ve hikaye bütünlüğü ön planda. Karakter dünyasını ortaya çıkaran ve eşsiz ağaca yolculuğa başlayan ilk isimler Dr. Lily Houghton  ve kardeşi McGregor. Ancak ağacın bulunduğu alana ulaşmak kolay değil.

Kaptan Frank Wolff ile birlikte farklı yaratıkların, toplulukların, tuzakların ve diğer akla gelebilecek birçok zorluğun üstesinden gelecekler. Ancak Dwayne  Johnson, her zamanki şakaları ve şakalarıyla Wolff’u öne çıkaracak. Kardeşinin yolculuğunda yaramaz adamı oynayacak. Eğlence ve sürükleyicilik kavramları en pratik kelimeler olacak. Hikaye, kardeşin misyonu tarafından yönlendirilse de, Wolff çelişki ve gerçeklik arasında ince bir bağlantı kuran etkileyici bir karakterdir. Belki de en keyifli an Wolff’ladır.

Filmin IMDb puanı ise 6,8’dir. Jungle Cruise filminde rol alan isimler şu şekildedir;

Dwayne Johnson – Frank Wolff

Emily Blunt – Lily Houghton

Edgar Ramírez – Aguirre

Jack Whitehall – MacGregor Houghton

Paul Giamatti – Nilo

Dani Rovira – Sancho

Quim Gutiérrez – Melchor

Dan Dargan Carter – Gonzalo