İsimsizler Dizisi Virankaya Belediye Başkanı Karakteri kimdir

4 Ağustos 2017, 21:02

Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayan İsimsizler dizisinin karakterleri büyük merak uyandırıyor. Dizide yer alan Belediye Başkanı'nı canlandıran Merve Akkaya'nın biyografisi paylaşıldı.

Bu yıla damga vuran yeni yapımlardan birisi olarak İsimsizler dizisi ön plana çıkmaktadır. Kanal D ekranlarına merhaba diyen dizi başarılı bir izlenme oranını kısa sürede elde etmeyi başardı. Dizi hem başarılı kurgusu hem de güçlü oyuncu kadrosu ile izleyenleri etkiledi.

Ayrıca dizide tasvir edilen Virankaya ilçesinin belediye başkanının bir kadın olması da gündemde sıkça yer alan konulardan oldu. Hem karakterin kadın olması hem de terör örgütü ile işbirliği halinde olması güçlü bir oyunculuk ile ortaya konuldu. Karakterin bu ağırlığının altından ise Merve Akkaya başarılı oyunculuğu ile kalktı.

MERVE AKKAYA KİMDİR?

İstanbul’da 1988 senesinde dünyaya gelen Akkaya, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezundur. Ayrıca Başkent Üniversitesi’nin İletişim Fakültesinden Oyunculuk bölümü mezunu olan Akkaya, Yeşil Deniz dizisiyle kariyerine start vermiştir. Arka Sokaklar ve Tatar Ramazan gibi yapımlar ile de oyunculuğunu kanıtlamıştır.

“Burada beni ilgilendiren ne var?”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.