Hekimoğlu dizisi ile izleyenlerin gönlünde taht kuran ve Orhan karakterine hayat veren Okan Yalabık yeni bir dizi ile izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Ünlü oyuncunun tarihi bir dizi kadrosunda olması bekleniyor. İşte detaylar…

Birçok projede yer alan Okan Yalabık, Timuçin Esen ile beraber rol aldığı Hekimoğlu dizisinde canlandırdığı Orhan karakteri ile oldukça beğeni toplamıştı. Dolayısıyla Hekimoğlu dizisinin reyting yarışlarındaki düşüşü ile final yapması izleyicileri oldukça üzmüştü. Dizinin final yapması ile oyunular farklı projelerle anlaşmaya başladı.

Okan Yalabık’ın yeni dizisi

Başarılı oyuncu Okan Yalabık tarihi bir dizi ile sevenlerinin karşısına çıkacak. Ünlü oyuncu yeni sezonda TRT1 ekranlarında yayınlanacak Alparslan dizisinde oynayacak. Daha önce de Muhteşem Yüzyıl’da Pargalı İbrahim karakterine hayat veren oyuncunun tarihi dizi deneyimi bulunuyor. Oyuncunun adı Mevlana dizisinde de anılmakta.

Okan Yalabık’ın yeni imajı şok etkisi yarattı

Yeni dizisi için imajını değiştiren Yalabık, uzattığı sakalları ile dikkat çekti. Bıraktığı uzun sakallar Alparslan dizisinde oynayacağı iddialarını güçlendirdi.