Aşk-ı Memnu’da canlandırdığı Nihal karakteri ile popülerlik kazanan Hazal Kaya, pek çok dizi ve filmde başrol aldı. Son dönemlerde sosyal medyada da adından sıkça söz ettiren oyuncu bugün gündem haline geldi. Zor durumda kalan Hazal Kaya, bu durumdan kurtulmak için bir çözüm buldu.

Hazal Kaya’nın en özel projesi “İtirazım Var”

Acemi Cadı’da konuk oyuncu olarak adım attığı oyunculuk hayatına Genco, Aşk-ı Memnu, Adını Feriha Koydum, Maral, Bizim Hikaye gibi dizilerle devam eden Hazal Kaya, performansı ile hayranlarından beğeni toplamayı başarıyor.

Bir zamanların en popüler dizilerinde başrolde yer alan Hazal Kaya’nın ilk filmi ise Çalgı Çengi oldu. Başarılı oyuncunun en önemli projesi ise İtirazım Var filmi oldu. Hazal Kaya, İtirazım Var ile hayatının aşkını buldu.

Serkan Keskin tanıştırdı

Serkan Keskin ile Hazal Kaya, İtirazım Var filminde başrolleri paylaşıyor. İkili sette tanışarak arkadaşlıklarını geliştirdi. Serkan Keskin bir süre sonra Hazal Kaya’yı, arkadaş grubuna dahil etti. Hazal Kaya, Ali Atay ile burada tanıştı.

O dönem annesi kanser tedavisi gören Hazal Kaya’nın zor günlerinde en büyük desteği veren Ali Atay oldu. Böylece aralarında önce yakınlık sonra da aşk başladı. Ünlü çift bir süre ilişkilerini saklamayı tercih etti.

Vakit bulamayınca ölü taklidi yaptı

İlk kez bir düğünde birlikte olduklarını duyuran çift, kısa süre içinde nikah masasına oturdu. Hemen sonrasında ise Fikret Ali adında bir çocukları oldu. Durum böyle olunca Hazal Kaya arkadaşlarına vakit ayıramadı.

Uzun süredir ailesiyle ilgilenmekten arkadaşlarına vakit ayıramayan Hazal Kaya, sosyal medyadan kendisine gönderme yapan arkadaşına yanıt verdi. Hazal Kaya’yı etiketleyerek paylaşımda bulunan arkadaşının sitemine, “vakit bulamayınca ölü taklidi yapıyorum.” diye yanıt verdi.