Gönül Dağı dizisi geçtiğimiz sezon TRT 1 ekranlarındaki yerini aldı. Daha ilk bölümünden TRT 1 ekranların en gözde projelerinden biri haline geldi. Çok büyük bir hayran kitlesine sahip dizinin yeni sezonunda neler olacağı seyircileri tarafından merakla bekleniyor. Bu yüzden de dizi ile alakalı sık sık farklı iddialar gündeme geliyor.

Gönül Dağı dizisinin çekimlerine başlandı mı?

Gönül Dağı dizisinin çekimlerinin başladığını dair ortaya atılan iddialar doğru değil. Şimdiye kadar dizinin hiçbir oyuncusundan buna dair bir bilgi paylaşılmadı. Aynı zamanda dizinin resmi hesaplarından da böyle bir bilgi yayınlanmadı. Yani dizinin çekimlerinin başlayıp, başlamadığı henüz belli değil.

Gönül Dağı’nın ikinci sezonu ne zaman başlayacak?

Gönül Dağı dizinin ne zaman yayınlanacağına dair bir tahminde bulunmak için öncelikle dizinin çekimlerinin başlaması gerekiyor. Dizinin çekimlerinin hala başlamadığını göz önüne alırsak, ne zaman başlayacağına dair net bir tarih vermek pek mümkün görünmüyor. Öncelikle dizinin çekimlerinin başlamasını beklemeliyiz. Sonrasında zaten dizisinin yayın tarihi ile alakalı ipuçları verilecektir.