Türkiye’nin önde gelen bankalarından biri olan Garanti BBVA, yeni ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu. Düşük faiz oranına sahip olan kredi paketinde ayrıca geri ödeme şartlarından sağlanan kolaylıkla birçok kişinin dikkatini çekti.

Garanti BBVA ihtiyaç kredisi

Garanti BBVA tarafından müşterilerine acil nakit ihtiyaçlarında kullanabilecekleri ihtiyaç kredisini en uygun şartlarla sunuyor. Banka ihtiyaç kredisi 36 aya varan vade imkânıyla tüketicilere aylık taksit tutarlarını çok daha uygun seviyelerde tutmalarına fırsat veriyor. Garanti BBVA ihtiyaç kredisi başvurularda “Kredi Kayıt Bürosu(KKB)” notu değerlendirilmekte.

Garanti BBVA 100 bin TL ihtiyaç kredisi

Garanti BBVA ile 100 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Garanti BBVA ihtiyaç kredisi hesaplamalarında 100 bin TL’ye kadar olan ihtiyaç kredisi kullanımlarında;

-36 ay vade için yüzde 1.69,

-24 ay vade için yüzde 1.74,

-12 ay vade için yüzde 1.81 faiz oranları uygulanmakta. Vade süresinin uzaması ile beraber faiz oranının düşmesiyle 36 ay vadeli 100 bin TL’lik ihtiyaç kredisinden sadece yüzde 1.69 kredi faiz oranından faydalanabilirsiniz.

Garanti BBVA ihtiyaç kredisi başvuru işlemlerine dijital bankacılık kanallarından, şubeye gitmeden de yapabilirsiniz. Garanti BBVA ihtiyaç kredisi başvuru işlemlerini “Garanti BBVA resmi intenet sitesinden”, “Garanti BBVA Mobil’den”, “Garanti İntenet Şubesi’nden” ve “Garanti BBVA Telefon Şubesi’nden” yapılabiliyor.