Galatasaray’dan Mario Balotelli Transferi İddiaları İçin Açıklama Geldi

22 Nisan 2017, 01:01

Galatasaray'dan Mario Balotelli açıklaması geldi. Balotelli transferi açısından son noktayı koyan Galatasaray Yönetimi Balotelli iddialarına yeni açıklama geldi.

Son günlerde Galatasaray’ın Balotelli transferiyle ilgili gelen sorulara son kez cevap verdi. Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, İtalyan Basınında sıkça konuşulan Mario Balotelli transferi ile ilgili medyaya konuştu.

Özbek yaptığı açıklamaya göre; Yetenekli futbolcu Mario Balotelli ile ilgili bir girişim yapmadıklarını söyledi.  Geçen sezonda da, başka futbolcular konusunda da bu şekilde iddiaların ortaya atılmasından bahseten Özbek, Balotelli transferi iddialarının gerçeği yansıtmadığından bahsetti. 

ÖZBEK İDDİALARI REDDETTİ

Dursun Özbek” Baştan söyleyeyim, bizim Balotelli için bir girişimimiz yok”  diyerek tamamen iddia olan bomba transfer haberi için son noktayı da koymuş oldu.

RMC Radyosu ise “Galatasaray Balotelli ile görüştü” diyerek bu konuda attığı iddia ile iyice ortalığı karıştırdı. Fransa’nın RMC radyosu, Galatasaray yönetiminin Mario Balotelli ile transfer görüşmeleri yaptığını ve Mario Balotelli’nin menajeri Mino Raiola ile transfer konusunda gerekli görüşmelerin sağlandığından  bahsedildi. 

Galatasaray yönetimi böyle bir görüşme yapılmadı derken,  Fransa’dan gelen bu iddialar taraftarlarında aklını karıştırdı. Sezon başında iddia edilen bu transfer Galatasaray tarafından gerçekleştirilir mi? Yoksa Balotelli için herhangi bir adım atmayacak olan Galatasaray, farklı transferler için gerekli görüşmeler yapar mı ilerleyen günlerde belli olacak. 

“Burada beni ilgilendiren ne var?”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.