Galatasaray Beşiktaş derbi maçı şifresiz mi yayınlanacak? GS – BJK derbi maçı şifresiz nasıl hangi kanalda yayınlanacak?

16 Mart 2020, 19:35

Pazar akşamı oynanacak olan Galatasaray- Beşiktaş derbisi korona virüs nedeniyle seyircisiz şekilde oynanacak. İnsanların maçı evlerinde izlemesi için maç şifresiz şekilde yayınlanacak. Maçın hangi kanalda yayınlanacağı futbolseverler tarafından merak ediliyor.

Galatasaray- Beşiktaş Maçı Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Korona virüs nedeniyle bütün spor müsabakaları seyircisiz şekilde oynanacak. Süper Lig maçlarının da seyircisiz oynanmasına karar verilmişti. Bu kararın ardından bu hafta oynanacak olan Galatasaray- Beşiktaş derbisi beiN Sports kanalında şifresiz şekilde yayınlanacak.

İnsanların toplu ortamlarda bulunmaması nedeniyle maçlar evlerden izlenebilecek. Yayıncı kuruluş ile görüşme yapılacak ve maçların seyircisiz olması nedeniyle ve insanların toplu şekilde değil maçları evde izlemesi için maçların şifresiz yayınlanması sağlanacak. Bu nedenle Süper Lig maçlarının bu süre zarfı içerisinde bein sports kanalı üzerinden şifresiz yayınlanacağı bilinmektedir.

BeIN Sports Üyeliği Olmayanlar Maçları Nasıl İzleyecek?

Pazar akşamı oynanacak olan Galatasaray- Beşiktaş derbisi korona virüs nedeniyle seyircisiz oynanacak. Maç şifresiz şekilde Bein sports haber kanalında yayınlanacak. Dekoderi olmayanlar maçı izleyemeyecek. Ancak Türksat 4a uydusunda da yayın yapan Bein Sports Haber kanalında maçın yayınlanacağı söyleniyor. Konu ile ilgili açıklama yapılması beklenmektedir.

“Burada beni ilgilendiren ne var?”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.