Emre Mor’un Türkiye Transferine Yanıt Menajerinden Geldi

31 Mart 2017, 21:45

Almanya’da Bundesliga’nın en iddialı takımlarından olan Borissia Dortmund’da forma giyen Emre Mor’un Türkiye transferine yanıt menajeri Mustafa Özcan’dan geldi.

Bundesliga’nın en başarılı takımlarından olan Borissia Dortmund’da forma giyen Mor’un Türkiye’ye geleceği iddiaları atılmıştı. Özellikle de son zamanlarda ismi sık sık Beşiktaş ile anılan Mor’un Türkiye transferinin gerçekleşmeyeceği açıklandı.

Mor’un menajeri olan ‘’Muzzi’’ lakabıyla bilinen Mustafa Özcan, konuya ilişkin açıklamalarda bulundu. Yaptığı açıklamalarda Özcan, 19 yaşındaki genç futbolcunun Türkiye’ye transfer olmayacağını açıkladı. Ülkemize sadece tatillerde ve milli takım müsabakalarında geleceği belirtildi.

Özcan, Mor’un işlenmemiş elmas olduğunu ve daha birçok şeyi öğrenmesi gerektiğini vurguladı.

Muzzi, şuanda Mor’un kiralık olarak başka bir takıma gitmesinin söz konusu olmadığını belirtti. Daha sonra ise, ‘’Emre için en iyisinin ne olacağını Borissia Dortmund ile sezonun sonunda konuşulacağını’’ sözlerine ekledi.

30 Yaşından Sonra Forma Giyebilir

Şuanda Mor’un Türkiye transferinin olmayacağı vurgulandı ve başarılı ismin 30 yaşından sonra Türkiye’de forma giyebileceği yer aldı.

2021 yılına kadar Dortmund ile sözleşmesi bulunan Emre’nin bu sezonda 8 maçta 1 gol ve 3 asistlik performansı söz konusu.

“Burada beni ilgilendiren ne var?”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.