İşte Benim Stilim isimli yarışmaya katılarak fenomenleşen Çetinöz, yarışmaya katılabilmek için 5 ay kadar beklemiş ve yarışmanın üçüncü sezonunda yarışmaya dahil olmuştur. Çetinöz, yarışmada farklı kişiliğiyle herkesin dikkatini çekerek yarışmadaki sansasyonel yarışmacılar arasında yer almıştır. Çetinöz, yarışma bittikten sonra Youtube kanalında yayınladığı, makyaj, cilt bakımı, saç bakımı, seyahat modelleri gibi videolar ile daha geniş kitlelere ulaşmıştır.

Çağla Çetinöz kimdir?

13 Ekim 1993 Çanakkale doğumlu olan Çetinöz’ün, Ece ve Meltem isminde 2 kardeşi var. Annesi ile babası yıllar önce ayrılan Çetinöz, babası ve kardeşleriyle büyümüştür. 1,65 cm boy ve 53 kg olan Çetinöz’ün burcu Terazi’dir. Maviş gözleri ve sarı saçlarıyla dikkat çeken güzel isim, katıldığı İşte Benim Stilim isimli yarışma sonrasında İstanbul’a yerleşerek burada yaşamaya başlamıştır.

Güzel isim, kirpik lifting ve profesyonel makyaj alanlarında eğitimini tamamlayarak uzmanlaşmıştır. Çetinöz, aynı zamanda dövmeler hakkında da geniş bir bilgiye sahiptir ve vücudundaki dikkat çeken dövmelerinin birçoğu da kendi eseridir.