Bodrum Deniz Sezonunu Açtı Turistler Sahilleri Doldurdu

29 Nisan 2017, 16:57

Güneşli havalar artık iyice kendini göstermeye başladığı bugünlerde , Muğla'nın Bodrum ilçesi de yaz sezonunu karşılamaya başladı. Turistler sahilleri dolduruyor.

Uzun bir kış mevsiminin ardından güneşle hasret gidermek isteyenler sahillere akın ediyorlar. Muğla’nın Bordum ilçeside yaz szonu için tüm hazırlıklarını tamamladı.Turistler eşsiz bir tatil için Bodrum’u tercih ediyorlar. Yerli ve yabancı turistler denize girip, tatilin keyfini çıkarmaya başladı.

Hava Sıcaklığı 28 Derece

Bodrum’da hava sıcaklığının yükselmesi ile birlikte tatilcilerde akın etmeye başladı. 28 Derece hava sıcaklığında deniz girip, bol bol güneşleniyorlar.

Ayrıca bölgedeki hareketlilik esnafın yüzünü de güldürmeye başladı. Turistlerle beraber canlanan Bodrum ekonomisi yaz sezonuna erken girdi. Yerli ve yabancı turistlerin alışveriş yaparak canlandıracağı ekonomi ülke içinde çok fayda sağlar. Birbirinden lüks yatlar Bodrum sahiline demir atmaya başladı. Bodrum’da  turistler eğlenceli dakikalar geçirirken, yerli turistler daha sakin bir tatil geçirmeyi tercih ediyor.  Deniz ve güneşin tadı Bodrum’da diyen turistler akın akın gelmeye devam ediyor.

“Burada beni ilgilendiren ne var?”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.