Aziz Yıldırım Yakındoğu Üniversitesi Kulübünün Başkanını Tokatladı İşte O Görüntüler

7 Mayıs 2017, 16:16

Fenerbahçe Yakın Doüu Üniversitesi maçı öncesi Aziz Yıldırım'a selam vermeye giden YDÜ Başkanı Işık Eyigüngör tokat yedi.

Fenerbahçe Kulübünün olaylı başkanı Aziz Yıldırım, Yakındoğu Üniversitesi Spor Kulübünün başkanına tokat attı. Bilyoner Kadınlar Basketbol Ligi’nde Play Off karşılaşmasına çıkan Fenerbahçe ile Yakındoğu Üniversitesi arasında gerilimli bir karşılaşma yaşandı. Aziz Yıldırım olay hakkında yaptığı açıklamalar ile de gündeme damga vurdu. Yakındoğu Üniversitesi’nin başkanı Işık Eyigüngör’e atılan tokatın ardından “bu iş burada bitmeyecek” açıklamaları yapan Yıldırım öfkeli olduklarına işaret eden açıklamarda bulundu.

Aziz Yıldırım Yakın Doğu Üniversitesi Kulübünün Başkanını Tokatladı İşte O Görüntü ile ilgili görsel sonucu

“BEŞİKTAŞ TARAFTARININ NE İŞİ VAR”

Play Off müsabakasının final maçında karşılaşan iki takımın taraftarları için bilet verilmediğini söyleyen Yıldırım, Beşiktaşlı taraftarlara işaret etti. Yapılanların bir ahlaksız olduğunu söyleyen Aziz Yıldırım’a karşın Eyigüngör’de açıklamalarında şikayetçi olacaklarını beyan etti. Karşılama için elini uzattığında kendisine atılan yumruk nedeniyle şikayetçi olacağını açıklayan Eyigüngör, bunun neden yapıldığını bilmediğini söyledi.

“Burada beni ilgilendiren ne var?”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.