Çok uzun zamandır hayatımızda ve ekranlarımızda yer alan fenomen dizi Arka Sokaklar Türk dizi tarihinde ki efsane diziler arasında yer almaktadır. Hem eski bölümleri ile hem de yeni bölümleri ile ekran başında olan izleyiciye çoğu zaman oldukça eğlenceli ancak bazen de oldukça hüzünlü dakikalar yaşatan Arka Sokaklar sezon finali ile ekranlara veda etti. Yayınlanan sezon finalinin ardından da dizi ile ilgili oldukça büyük iddialara gündeme gelmeye başladı ve yayınlandığı ilk günden itibaren dizide yer alan sevilen oyunculardan olan Zafer Ergin ile Özgür Ozan hakkında diziden ayrıldıkları yönünde birtakım haberler çıktı.

Dizinin yayınlanmaya başladığı ilk günden itibaren ise dizide yer almakta olan Rıza Baba ve 4 çocuk babası rolünde olan Hüsnü Çoban ‘ın Arka Sokaklar dizisinden ayrılacakları ile ilgili ortaya atılan birtakım iddialar gündemde adeta bomba etkisine neden oldu. Dizinin hayranları ise çıkan bu haberlere oldukça üzüldüler ve bu iki usta oyuncu hakkında çıkan haberlerin ardından ‘’ Lütfen diziden ayrılma Hüsnü Çoban, biz seni çok özleriz. ‘’ şeklinde yorumlar yapmaya başladılar. Arka Sokaklar dizisinde daha önceki bölümlerinde büyük ayrılıklar yaşanmıştı ancak şimdi dizinin kemik kadrosunda yer alan bu iki usta oyuncunun diziden ayrılmaları ise dizide ki bütün denge durumlarının sil baştan değişmesine neden olacaktır.

Arka Sokaklar ‘da şok ayrılık!

Arka Sokaklar dizisi yeni sezon için sezon finalini gerçekleştirdi fakat dizide yaşanan ayrılıklar ise hala bitmiş değil. Dizi de ilk önce Hüsnü Çoban ‘ın kızı olarak rol alan Yüsra Geyik ayrıldı ve sonrasında da oğlu Tekin olarak rol alan Onur Bay ayrıldı ve yaşanan bu ayrılıklar da izleyici de oldukça büyük bir sarsıntı yarattı. Ekran başında büyük bir keyif ile diziyi takip eden seyirciler ise bu ayrılıkları henüz sindirememiş iken şimdi de dizide ki ana karakterler olan Hüsnü Çoban ile Rıza Baba ‘nın diziden ayrılacakları haberleri gündeme taşındı. Gündeme gelen bu haberler ile de dizi severler büyük bir şok geçirdiler ancak bugünler de ise diziden hayranlarını mutlu edecek son derece güzel bir haber geldi.

Arka Sokaklar dizisinde ki ayrılık haberleri yalan. Dizide ayrılık falan yok!

Gazeteci Birsen Altuntaş ‘ın kulis bilgilerine göre Arka Sokaklar dizisinde yer alan usta oyuncular Zafer Ergin ve Özgür Ozan ‘ın diziden ayrılmayacağı öğrenildi. Herkes tarafından sevilen bu iki karakter yeni sezon ile birlikte yeniden izleyicisi ile buluşacaklar. Aynı zamanda bu haberin yanı sıra Arka Sokaklar dizisi ile ilgili bir başka güzel haber de dizide Mesut Komiser ‘i canlandıran usta oyuncu Şevket Çoruh ‘un da yeni sezon ile birlikte ekranlara geri döneceği edinilen bilgiler arasında yer almaktadır. Yani kısacası fenomen dizimiz olan Arka Sokalar yeni sezonu ile birlikte tam kadro halinde ekranlarda yer almaya devam edecektir.