Uzun bir aradan sonra yeniden ekranlara dönmeye hazırlanan güzel oyuncu Fahriye Evcen, canlandıracağı rol için eğitimler almaya başladı. Eşi Burak Özçivit ve oğlu Karan ile tatilden dönen Evcen, yeni sezonda yer alçağı dizi için hazırlıklara başladı.

Bodrum’da kaldıkları sırada bölgede çıkan yangınlar sebebiyle keyifleri kaçan çift İstanbul’a geri döndü. Tatil dönüşü açıklama yapan Evcen; “Yaşanan olaylar herkesi olduğu kadar bizi de üzdü. Biz de zaten dönmüş bulunduk sonradan da bir şeyler oldu. Çok korktuk orada da fazla tadımız yoktu. Zaten ikimizin de dizi hazırlıklarımız başlamıştı onun için dönmüştük. Belki bir daha gidecektik ama bu yaşananlardan dolayı insanın canı gitmek istemiyor.” İfadelerini kullandı.

Yeni rolüne hazırlanıyor!

Yeni sezonda izleyicilerin karşısına çıkacak olan ‘Alparslan’ dizisinde rol alacak güzel oyuncu Fahriye Evcen, dizide canlandıracağı karakter için kılıç ve at binme eğitimleri almaya başladı. Dizide Akça Hatun karakterinde göreceğimiz Evcen’in partneri de yakışıklı oyuncu Barış Arduç oldu.