Alişan’ın kardeşi olan Selçuk Tektaş Covid-19’dan dolayı hastanede yatmaktadır.Durumunda bir değişim olmayan Selçuk Tektaş ile ilgili kötü haberi Buse Varol duyurdu. Selçuk Tektaş’ın durumu nasıl?

Selçuk Tektaş’tan kötü haber

Tektaş ailesi son zamanlarda oldukça keyifli vakit geçiriyordu. Selçuk Tektaş ve Alişan covid -19 şüphesi üzerine hastaneye gitti ve test yaptırdı. İki kardeşin testleri pozitif çıktı.Alişan hastalığı ayakta atlatırken, kardeşi Selçuk Tektaş’ın durumu ağırlaştı. Hastaneye kaldırılıp yoğun bakıma alındı. Aile bu andan itibaren hastane önünde nöbete başladı. Alişan ve Buse Varol, Tektaş ailesinin yanından ayrılmadı.

Yaşar İpek ,hastanın durumu hakkında olumlu şeyler söylemişti fakat bu durum fazla uzun sürmedi. Selçuk Tektaş kısa süre sonra entübe edildi.

Buse Varol konuya ilişkin açıklama yaptı

Buse Varol, bu süreçte Tektaş ailesinin yanından hiç ayrılmadı. Bu süreçte herkesten dua isteyen Varol, iyi haber alamayınca Hz.Yuşa türbesine gitti ve Selçuk Tektaş için dua etti. Durumu hakkında bilgi veren Buse Varol, Selçuk Tektaş’ın bu bayramda ailesinden uzak kalacağını duyurdu. Aile bir sonraki bayramda Selçuk Tektaş’ı yanlarında görmek istiyor. Selçuk Tektaş umuyoruz ki kısa sürede iyileşir.