Başarılı sanatçı Alişan’ın abisi Selçuk Tektaş, geçtiğimiz günlerde Covid-19’a yakalandı ve hastalığı ağır geçirdiği için entübe altına alındı. Abisinin sağlığı ile yakından ilgilenen Alişan sosyal medya hesabından da konuya ilişkin paylaşımlar yaptı. Alişan’ın yanı sıra eşi Buse Varol’da paylaşımları ile dikkat çekti. Selçuk Tektaş’ın sağlık durumu ile alakalı henüz bir açıklama yapılmadı. Peki Buse Varol’un dikkat çeken paylaşımı ne idi? İşte detaylar…

Buse Varol’dan dikkat çeken paylaşım

Buse Varol, sosyal medya hesabından Hz. Yuşa Kabrinde çektiği bir fotoğrafı paylaşarak “duamız belli” notunu ekledi. Dolayısıyla eşinin abisi Selçuk Tektaş için dua ettiğini gösterdi. Covid-19’a yakalanan kardeşlerden Alişan’ın durumu iyiye giderken abi Selçuk Tektaş entübeye alınmıştı. Selçuk Tektaş’ın ne zaman taburcu edileceği ve sağlık durumu hakkında henüz bir açıklama yapılmadı. Selçuk Tektaş’ın solunum yolu ile alakalı sorun yaşadığı ve sağlık sorunlarının devam ettiği bilgisine ulaşıldı.

Alişan’dan ağabeyine paylaşım

Alişan, sağlık sorunu yaşayan abisi hakkında onla gurur duyduğunu ve onun gibi bir abiye sahip olduğu için şanslı olduğunu söyleyerek izleyenleri duygulandırmıştı. Başarılı sanatçının hayranları da Alişan’a bu zor günlerinde destek vererek onun için dualar ettiklerini belirttiler.