Ak Parti Niğde Belediye Başkanı’na suikast girişimi

20 Nisan 2017, 17:18

Niğde’nin Altunhisar İlçesi’nde Belediye Başkanlığı görevi yapan Erdal Sarı’ya suikast girişiminde bulunan şahıs her yerde aranıyor.

Bugün saat 12.00 sıralarında Altunhisar İlçesi’nde Erdal Sarı’ya suikast girişiminde bulunuldu. Kimliği tespit edilen şahıs, Belediye Başkanı’na 4 el ateş açtı. Bu suikast girişimi sonucunda Erdal Sarı kolundan yaralandı.

Saldırının gerçekleştiği noktada bulunmakta olan orta okul öğrencisinin başına kurşun isabet etti. Bu saldırı sonrasında orta okul öğrencinin ağır yaralandığı belirtildi.

Ömer Halisdemir Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındı

Gerçekleşen bu suikast girişiminin ardından başına isabet eden kurşun sonrası ağır yaralanan Celil Acar, hemen hastaneye kaldırıldı. Ömer Halisdemir Devlet Hastanesi’nde tedavi altında tutulan öğrencinin hayati tehlikesinin halen devam etmekte olduğu aktarıldı.

Gerçekleşen saldırı sonrasında basın mensuplarına konuşan Sarı, saldırganı tanımadığını ifade etti. Bununla birlikte neden böyle bir suikast girişimi gerçekleştiğini de bilmediğini sözlerinde dile getirdi.

Saldırıyı gerçekleştiren şahsın Bayram Ö. olduğu ortaya çıktı. Bu saldırı sonrasında güvenlik güçlerimiz geniş çaplı operasyon başlattı. Saldırganın yakalanabilmesi için şuanda bütün il merkezinde bütün imkanların seferber edildiği aktarıldı

“Burada beni ilgilendiren ne var?”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.