Ada Masalı dizisi hem konusu hem de oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çekti. Her hafta Salı günü Star TV ekranlarında yerini alan dizi kısa bir sürede geniş bir izleyici kitlesine sahip oldu. Büyük bir hayran kitlesi olan dizinin yönetmen koltuğunda Ali Bilgin oturuyor. Dizinin senaristleri ise Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak’tır. Konusu ve oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken Ada Masalı, Salı günleri büyük bir reyting mücadelesi de vermektedir. Yaz dizleri arasında yer alan dizinin çekimleri ise İzmir’in Seferihisar ilçesinde gerçekleşmektedir.

Ada Masalı Dizisinin Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Kısa sürede geniş bir izleyici kitlesine sahip olan Ada Masalı dizisinin başrollerini daha öncede ekranlarda gördüğümüz Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan paylaşmakta. Ada Masalı dizinin oyuncu kadrosunda, İpek Tenolcay, Nihan Büyükağaç, Bülent Çolak, Cem Anıl Kenar, Beril Pozam, Özge Demirtel, Rami Narin, Eylül Ersöz, Bedia Öner, Mesut Özkeçeci, Merve Nur Bengi, Fatih Yücebağ, Bengü Begoviç, Eren Devrim ve Mustafa Aran gibi ünlü oyuncular bulunmaktadır. 

Ada Masalı Dizisinin Konusu

Yaz dizleri arasında yer alan Ada Masalı dizisinde Ayça Ayşin Turan’ı Haziran karakteri ile görmekteyiz. Haziran, şehirli ve başarılı bir iş kadınıdır. Poyraz olarak karşımıza çıkan Alp Navruz ise adada yaşayan yardımsever bir gençtir. Dizi, Kırlangıç Adası’nda yolları kesişen ve birbirlerinin tam tersi olan Haziran ve Poyraz’ın arasında yaşanacak olan aşk ve birtakım olaylar anlatmaktadır.