2017 Yılında Bedelli Askerlik Çıkacak Mı Başbakan Binali Yıldırımdan Son Durum Açıklaması

4 Ağustos 2017, 21:02

Başbakan Binali Yıldırım katıldığı bir televizyon programında 2017 yılında belli askerliğin kaldırılacağını açıkladı.

2017 yılında bedelli askerliği bekleyen binlerce asker adayı bekledikleri müjdeli haberi alamadı. Başbakan Binali Yıldırım, katıldığı televizyon kanalında bedelli askerlik ile ilgili merak edilen soruları cevapladı. Hükümet yetkililerinin bedelli askerliğe olumlu bakmadığını açıklayan, Başbakan Binali Yıldırım, müjdeli haber duymak isteyen asker adaylarına bekledikleri cevapları vermedi.

2017 Yılında Bedelli Askerlik Kaldırılacak Mı 

Sosyal medya arcılığıyla bir çok kez gündeme gelen bedelli askerlik konusu uzun zamandır gündemde kaldı. Binlerce asker adayının umutla beklediği bedelli askerlik kaldırılacak söylentileri adayların kafalarını karıştırdı. Bedelli askerlik ile ilgili merak edilen sorulara televizyon programında cevap veren Başbakan Binali Yıldırım, tartışmalara son noktayı koydu.

Bedelli askerlik konusunda net bir açıklama yapan Başbakan Binali Yıldırım, hükümet yetkililerinin bedelli askerlik konusuna olumlu bakmadığını açıkladı. Program sunucusunun “Bedelli askerlik gündeminizde var mı ” sorusuna , “Yok öyle bir şey. Kesinlikle gündemimizde değil ” cevabını veren Başbakan Binali Yıldırım konuyu kapattı.

 

“Burada beni ilgilendiren ne var?”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.