1 Mayıs Pazartesi Esra Erol var mı yok mu? Esra Erol bitti mi?

30 Nisan 2017, 00:15

Atv ekranlarının büyük yapımlarından birisi olarak bilinen Esra Erol'un bittiği iddiaları gündeme bomba gibi düştü. 1 Mayıs Pazartesi günü sevilen programın yeni bölümünün yayınlanıp yayınlanmayacağı merak edildi.

Türkiye’ye evlendirme programı formatını ilk olarak taşıyan Esra Erol’un sunduğu Esra Erol’da adlı izdivaç programı Atv ekranlarında yayınlanmaktaydı. Geniş bir izleyici kitlesine sahip olan ve evlilik hayalleri kuranları buluşturan programın 1 Mayıs tarihli yeni bölümünün yayınlanıp yayınlanmayacağı ise merak edildi. Çünkü Atv’nin yayın akışına bakıldığında programın kendi saat aralığında yer almadığı fark edildi. Bu durum izleyenlerini üzdü ve meraklarını arttırdı.

KESİN OLARAK BİTTİ

Bir süredir gündeme sıkça gelen izdivaç programlarının sonlandırılması ile ilgili süreçte son adım atıldı. Toplumsal ahlakı bozduğu ve gençleri yanlış yönde etkilediği iddiaları ile RTÜK’e sıkça şikayet edilen evlendirme programları yayınlanan yeni KHK ile kesin olarak kaldırıldı. Bu bağlamda Esra Erol’un sunuculuğunu yaptığı programda kesin olaran bitti ve bir daha yayınlanmayacak.

“Burada beni ilgilendiren ne var?”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.