1 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları Yıldız Falı Yorumu

30 Nisan 2017, 23:30

1 Mayıs tarihli günlük burç yorumunda burcunuzun aşk, iş, para ve aile ilişkilerine dair yorumu usta astrolog yorumu ile geliyor. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan ve diğer burçların yorumları sizlerle.

Günlük yıldızfalınız size neler söylüyor. 1 Mayıs 2017 günlük burç yorumlarınız uzman astrologlar tarafından sizler için yorumlandı.

Burç Yorumları

KOÇ BURCU: Oldukça karamsar bir dönemden geçiyorsunuz. Mayıs ayının ilk günleri ile birlikte daha pozitif ve ılımlı olmaya başlayacaksınız. Parasal konulardaki takıntılarınız da bu dönemde geçip gidecekler. Son günlerdeki bu gerginliğinizi ise olağan seviyede çevrenize yansıtmamaya özen gösterin.

BOĞA BURCU: Beklentilerinizi karşılamayan insanları birer birer hayatınızdan çıkarıyorsunuz. Sizce de bu oldukça bencil bir hareket değil mi? Tabi, siz bunun farkındasınız ve şartları buna göre yönetiyorsunuz. Korkularınız ile yüzleşin ve ilişkinize şeffaflığı yeniden getirin.

İKİZLER BURCU: Aile yakınlarınızın sağlık sorunları sizi endişelendiriyor. Öte yandan bu konuda bir takım olumlu haberleri alacak ve belki de bir seyahate çıkacaksınız. Fiziksel anlamda bir miktar yıpranmış olabilirsiniz, kendinize vakit ayırın.

ASLAN BURCU: Gösterişi seven aslanlarda bugün biraz bezginlik var. İnsanlar sizi boğuyor. Belki de kalabalıktan biraz uzaklaşıp kendinizi dinlemelisiniz. Arkadaşlık ilişkilerinizdeki fazla toleransı düşürmelisiniz.

BAŞAK BURCU: Yaz sezonuna doğru artan motivasyonunuz doruk noktalara ulaşıyor. Bu motivasyonu yitirmemek adına bazen şartelleri kapatmanız gerekebilir. Kontrollü olmalı ve harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Bireysel işlerinizin temposunu dış çevrenize yansıtmamaya çabalıyorsunuz ancak yine de insanlar kapınızı sıkça çalacaklar.

TERAZİ BURCU: İnsanlarla olan ilişkilerinizde yeniden olumlu bir çizgi yakalamış olmanın durgunluğu var üzerinizde. Öte yandan sevdikleriniz için endişelenmeye de meyillisiniz. Bu anlamda onlara baskı yapmamaya ve kendinizi yıpratmamaya özen gösterin. Biraz alışveriş her şeyi yerli yerine koyacaktır.

AKREP BURCU: Size karşı hassas çizgileri olan insanların bu çizgilere ihanet etmesine tahammülünüz kalmadı. Onlara bu yönden mesaj vermekte de geri kalmıyorsunuz. Hiç merak etmeyin mesaj tam yerine ulaştı.

YAY BURCU: Birikiminizin erimeye başlaması ile birlikte maddi olarak gerileme evresine girdiniz. Daha tasarruflu ve özenli olmanızda fayda var aksi takdirde uzun dönemi zor şartlar altında geçirmeniz gerekebilir.

OĞLAK BURCU: Dostluklarınızdaki dejenere temasları yeniden gözden geçirin. Size vaadlerde bulunan insanları bunları yerine getirmemeleri halinde kendinizden uzaklaştırmalısınız. Gözlerinizin içindeki umut ışığı yeniden parlamaya başlıyor.

KOVA BURCU: Sizin ile ortak dili konuşmak için çaba gösteren insanlara anlayış gösterin. Zekanız insanları daha sizinle temasa geçemeden elimine etmenize neden oluyor. Nabze göre şerbet sizin işiniz ancak gözden kaçırdığınız faktörler de olabilir.

BALIK BURCU: Kimyanızdaki değişimin sebebi aşk olabilir mi? O halde bunu daha fazla saklamayın ve yaşayın. Sizden bekleneni yapıp ilk adımı atın ve merak etmeyin bunun karşılığını da alacaksınız.

“Burada beni ilgilendiren ne var?”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.